PREDANÝ parádny staromestský byt Komenského, GARÁŽ | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÝ parádny staromestský byt Komenského, GARÁŽ pod bytom v CENE

 
Poschodie
4
Úžitková plocha
81
Stav
po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Vlastníctvo
osobné
Internet
optika
Odvoz odpadu
separovaný
Vykurovanie
spoločné
Postavené z
tehla
Cena nehnuteľnosti:
199900
 
PETRA vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt spoločne s GARÁŽOVÝM státím. Tento parádny, staromestský zrekonštruovaný TEHLOVÝ byt (75,32 m2), priamo v bezprostrednej blízkosti centra, Komenského 10, je ideálny nielen z pohľadu výbornej investície, ale aj samotnej ponuky, pretože nájsť pohodlné staromestské bývanie orientované do tichého dvora s vlastnou garážou priamo pod bytom (18 m2,) v rámci Starého mesta je naozaj výnimočné.

VIDEO LINK s prezentáciou bytu si skopírujte do prehliadača: https://youtu.be/Kl5A-E-J0tE

BYT: Byt, pôvodne 3izb. bol prerobený na veľký 2izb. a nachádza sa na 5. poschodí tehlového bytového domu. Zo vstupnej chodby sa doprava dostaneme do obývacej izby, prepojenej s pracovňou a jedálenským kútom. V obývačke sa nachádza sivý gauč L, konferenčný stolík, knižnica, police a jedálenský kút so stoličkami. Pracovňa má k dispozícií písací stôl, kancelársku stoličku, váľandu na relax a prespanie. Z obývacej izby sa vchádza do priestrannej spálne s veľkou šatníkovou skriňou a manželskou posteľou s nočnými stolíkmi. Zo vstupnej chodby doľava sa dostaneme do menšej chodby, kde je kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a kuchyňa so spotrebičmi.

Obrovskou výhodou tohto bytu je jeho samotná orientácia do tichého dvora s výhľadom na Bankov, všetky okná sú orientované na juhozápad, mimo frekventovanej časti ulice. Veľmi peknou dominantou priestoru v oboch izbách sú zachované dubové drevené parkety, ktoré sa dajú využiť aj v novom interiéry, podľa vašich predstáv. Na byte boli menené kompletne rozvody, nové stierky vo všetkých izbách, kuchynská linka, kúpeľňový kút a samostatné wc. Byt má vymenené plastové okná vo všetkých izbách, všetkých šesť interiérových dverí do všetkých miestností a predáva sa aj so zariadením tak, ako vidíte na fotkách a videu. Je možné ho veľmi ľahko a rýchlo znova prerobiť na 3 izbový byt ( oddelenie súčasnej pracovne dverami, priečkou a pod.). Byt je vo veľmi dobrej kondícií, v zrekonštruovanom stave, vhodný na bývanie, ale aj pre vaše investičné zámery na ďalší prenájom.

GARÁŽ: Rovno pod bytovým domom sa nachádzajú garáže. Garáž, ktorá prislúcha k bytu má 18m2, je bez elektriny v pôvodnom stave. Predáva sa spoločne s bytom za 39 999 EUR.

BYTOVÝ DOM: centralizovane umiestnený tehlový dom blízko MMM, zateplená fasáda a rekonštrukcia bytového domu, čistý vchod na čip, bezproblémoví susedia, nový pohodlný výťah.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: skvelá občianska vybavenosť, dostupnosť mestskej hromadnej dopravy-električky, autobusy, trolejbusy, minúta pešo na Maratónca Mieru, do centra mesta, v blízkosti množstvo reštaurácií, obchodov, kaviarni, škôl, poliklinika Pri Radnici, Tabačka, Fresh, Technická univerzita, atď. Všetky vybavenosti máte aj v pešej dostupnosti.

CENA: 199.990,- EUR plus 39.990 EUR za garáž, vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis.