NA PRENÁJOM nadštandardný 1,5IZB. BYT s veľkou ter | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

NA PRENÁJOM nadštandardný 1,5IZB. BYT s veľkou terasou, ALBELLI

 
Krajina:
Slovensko
Región:
Košický
Okres:
Košice - Staré Mesto
Mesto:
Košice - mestská časť Staré Mesto
Ulica:
Bellova
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
zariadený
Materiál:
tehla
Novostavba:
áno
Internet:
optika
Orientácia:
západná
Káblová televízia:
áno
Kúpeľňa:
áno
Kúrenie:
spoločné
Terasa:
áno
Garáž:
áno - 1 auto
Parkovanie:
vnútorné
Výťah:
áno
Likvidácia odpadu:
áno - separovaný
Plyn:
nie
Cena nehnuteľnosti:
750.00 €
 
NA PRENÁJOM nadštandardné bývanie v rezidencii Albelli, novostavbe priamo v historickom centre mesta Košice. Tento úplne novozariadený, nadštandardný byt na ulici Bellova 6 vám EXKLUZÍVNE ponúka Petra IMRICHOVÁ z realitnej kancelárie REALIFY. Na prenájom priestranný a útulný 1,5 izbový byt o výmere 53 m2 + terasa o výmere 14,37 m2 s parkovacím miestom priamo v nadzemnej garáži, na rovnakej úrovni ako sa nachádza byt.

POPIS

Moderne zariadený 1,5izb. byt má výmeru 53 m2 + veľká terasa 14,37m2 nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží, sekcia 5. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do bytu do vstupnej haly so vstavanými skriňami, odkiaľ sa napravo vchádza do priestrannej kúpeľne s WC vybavenej policami a vstavanou skriňou. Následne zo vstupnej haly prechádzame do obývacej izby naľavo s výstupom na terasu, veľkým rozťahovacím gaučom, konferenčným stolíkom a kreslom. Naľavo sa nachádza kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, umývačkou riadu a jedálenská časť vybavená stolom so 4 stoličkami. Ďalej sa tu nachádza aj spálňová časť s manželskou posteľou a vstavanou skriňou. Príjemne pôsobiaci byt disponuje kvalitným nábytkom vyrobeným na mieru, vstavanými spotrebičmi v kuchynskej linke a je plne zariadený. Veľkou výhodou je navyše priestranná terasa na trávenie voľných chvíľ a dostatok úložných priestorov.

CENA

Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 750 €/mesačne vrátane energií, optického internetu a parkovania. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 1.500€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis.

Prenájom parkovacieho miesta v nadzemnej garáži je 50 €/mesačne, ktorý sa v prípade nezáujmu dá odpočítať z ceny.

K dispozícií voľný ihneď.

Kontakt:

REALIFY- Realitná kancelária
Mgr. Petra IMRICHOVÁ, MBA
certifikovaný realitný maklér NARKS
mobil: 0911 993 822