PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV, Masarykova | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV, Masarykova

 
 
PETRA vám ponúka na prenájom výnimočné priestory v krásne zrekonštruovanej historickej budove na ulici Masarykova 21, v Košiciach. V budove sídli zopár firiem z oblasti práv, módneho, technického designu a služieb. Celá budova a jej koncept je navrhnutý tak, aby reprezentoval a zároveň poskytoval dostatok súkromia.

Priestory sú umiestnené na 2 poschodí, ide o 130m2 s vlastnými toaletami a mini kuchynkou ( drez, linka, menšia chladnička s mrazničkou) a výstupom na terasu, kde viete umiestniť záhradné posedenie s výhľadom do spoločnej záhrady, na okolie a na Dóm sv. Alžbety.

Výhodou je poloha blízko centra mesta pešou chôdzou do 5 minút, bezproblémové parkovanie, klimatizácia, bezpečnostný alarm a napojenie na pult bezpečnostnej ochrany.

Priestor má viacero možnosti pripojenia na internet, dostatok elektrických zásuviek, toalety pre dámy a pre pánov, možnosť variabilne umiestniť nábytok.

Navyše je ešte priestor a malá kancelária na poschodí, s uzamykateľnými sklenenými dverami, pre väčšiu bezpečnosť, ktorá môže slúžiť ako ďalšia meetingovka.

V cene prenájmu máte zahrnuté aj používanie zasadacej miestnosti v suteréne pre väčší počet ľudí, používanie okrasnej záhrady vo vnútornej časti átria a vlastnú schránku.

Cena 10 EUR/m2 bez DPH, vrátane energií ( vlastné merače)