PREDANÝ 3 izb. POHODOVÝ BYT pri Steel Aréne | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÝ 3 izb. POHODOVÝ BYT pri Steel Aréne

 
Cena nehnuteľnosti:
165000
 
PETRA vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izb. pohodlný, zrekonštruovaný byt na Jánošíkovej ulici (67m2), na Juhu, v blízkosti Steel Arény. Tento byt má úžasnú polohu a skvelú dostupnosť, nehovoriac o perfektnej občianskej vybavenosti lokality. Disponuje priestrannou, zasklenou loggiou (6m2) a samostatnou komorou priamo vedľa bytu. Súčasťou predaja je aj pivnica (2m2). V lokalite je bezproblémové parkovanie, taktiež je možnosť zakúpiť si parkovacie miesto priamo v parkovacom dome vedľa bytového domu.

VIDEO LINK S PREZENTÁCIOU BYTU SI PROSÍM SKOPÍRUJTE DO PREHLIADAČA: https://youtu.be/sztl-PCl6fM

BYT: Byt sa nachádza na 5. poschodí, v zateplenom, zrekonštruovanom bytovom dome, na Juhu. Vstup do tohto kompletne zrekonštruovaného bytu zabezpečujú bezpečnostné dvere ADLO, ktorými vchádzame do veľkej predsiene, odkiaľ sa vchádza do ďalších izieb a kúpeľne s toaletou. V byte je položená plávajúca podlaha, s podlahovými lištami v rovnakom odtieni, v kombinácií s dlažbou a dostatok úložného priestoru vo vstavaných skriniach na mieru.

Napravo sa vstupuje cez posuvné dvere do priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou s jedálenským kútom. Kuchyňa disponuje praktickou linkou na mieru a je efektne prepojená s obývačkou pultovým sedením. Obývačka je vybavená rohovou sedačkou, konferenčným stolíkom, knižnicou a TV policou. Veľkou výhodou je aj zrekonštruovaná loggia s dlažbou, ktorá má sklenené posuvné panely a tiahne sa cez západnú stranu bytu pozdĺž obývačky a kuchyne. Z predsiene sa ďalej vstupuje aj do pohodlnej kúpeľne s rohovou vaňou, toaletou, rebríkovým radiátorom, práčkou, umývadlom a praktickými policami.

Naľavo sa ďalej vchádza do šatníka so vstavanými skriňami, ktorý môže slúžiť aj ako pracovňa. V spálni sa nachádza manželská posteľ a vstavané skrine. Plastové okná v celom byte sú značky Slovaktual.

Byt je vo výbornej kondícií, predáva sa so zabudovanými spotrebičmi a vstavanými skriňami, ideálny na bývanie, ale aj pre vaše investičné zámery, na ďalší krátkodobý, alebo dlhodobý prenájom vďaka jeho skvelým parametrom.

Neprehliadnuteľnou výhodou bytového domu sú aj zrekonštruované, pekné, udržiavané, spoločné priestory. Je potrebné spomenúť aj výbornú občiansku vybavenosť, dopravné spojenia, obchody, kaviarne, Steel aréna, atď. Skvelá, rýchla dostupnosť do centra mesta pešo do 10 min.

CENA: 149.990,-EUR vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis.