PREDANÝ perspektívny 1.5 izbový byt (39,5m2) na P | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÝ perspektívny 1.5 izbový byt (39,5m2) na Palkovičovej

 
Krajina:
Slovensko
Región:
Košický
Okres:
Košice - Sever
Mesto:
Košice - mestská časť Sever
Ulica:
Palkovičova
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
zariadený
Materiál:
panel
Novostavba:
nie
Poschodie:
neuvedené
Internet:
optika
Orientácia:
juhovýchodná
Káblová televízia:
áno
Kúpeľňa:
vaňa
Kúrenie:
spoločné
Loggia:
áno
Technická miestnosť:
áno
Garáž:
nie
Parkovanie:
vonkajšie
Výťah:
áno
Likvidácia odpadu:
áno - separovaný
Plyn:
áno
Cena nehnuteľnosti:
109000.00 €
 
PETRA IMRICHOVÁ z REALIFY vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj perspektívny 1.5 izbový byt (39,5m2) na Palkovičovej ulici na 2.poschodí, Košice-Sever, blízko Národnej Banky Slovenska. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
BYT: Na byte sú vymenené nové, kvalitné, bezpečnostné dvere PORTA a vymenené plastové okná. Vo vstupnej chodbe je veľká vstavaná drevená, šatníková skriňa a vešiaková stena. Kúpeľňa je vymurovaná zo šamotových tehál, je veľmi priestranná, so svetlíkom. Výhodou je samostatné WC. Kuchyňa je v pôvodnom stave, avšak s novým plynovým sporákom. Pod plávajúcou podlahou sú pôvodné drevené parkety, ktoré sú vhodné na repasovanie na dotvorenie moderného interiéru.
Veľkou výhodou sú spoločne zrekonštruované priestory, výťah, kamerový systém, protipožiarne senzory a zrekonštruovaný, zateplený balkón s dlažbou. Byt je vo veľmi dobrej kondícií, v pôvodnom stave, vhodný na bývanie, ale aj pre vaše investičné zámery na prenájom. Výhľad z loggie je na stromy a vilky, ktoré susedia s bytovým domom.

BYTOVÝ DOM: zateplenie fasády a rekonštrukcia bytového domu, kamerový systém, protipožiarne hlásiče, optika, spoločná kočikáreň, nový výťah, čistý vchod, bezproblémoví susedia

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: výborná občianska vybavenosť, 10 minút peši do centra mesta, v blízkosti NBS, poliklinika Sever, TUKE, Ohnisko reštaurácia, obchodný dom Merkúr, Anička...

CENA a PLATBA: 109 000,- EUR vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie), podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis.

Ak uvažujete nad kúpou výhodnej nehnuteľnosti a táto ponuka vás zaujala, dohodnime si spoločne obhliadku!

KONTAKT:
Mgr. Petra IMRICHOVÁ, MBA
certifikovaný realitný maklér NARKS
REALIFY - realitná kancelária
mobil: 0911 993 822

INSTAGRAM: petra_realitymaklerka
FB: Imrichova Petra realitymaklerka
LINKEDIN: petraimrichova
YOUTUBE: Imrichova Petra Realitymaklerka