NA PRENÁJOM nadštandardný 2izb. BYT s veľkou teras | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

NA PRENÁJOM nadštandardný 2izb. BYT s veľkou terasou, ALBELLI

 
Krajina:
Slovensko
Región:
Košický
Okres:
Košice - Staré Mesto
Mesto:
Košice - mestská časť Staré Mesto
Ulica:
Bellova
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
zariadený
Materiál:
tehla
Novostavba:
áno
Internet:
optika
Orientácia:
východná
Káblová televízia:
áno
Kúpeľňa:
áno
Kúrenie:
spoločné
Terasa:
áno
Technická miestnosť:
nie
Garáž:
áno - 1 auto
Parkovanie:
vnútorné
Výťah:
áno
Likvidácia odpadu:
áno - separovaný
Plyn:
nie
Cena nehnuteľnosti:
770.00 €
 
NA PRENÁJOM nadštandardné bývanie v rezidencii Albelli, novostavbe priamo v historickom centre mesta Košice. Tento úplne novozariadený, nadštandardný byt na ulici Bellova 6 vám EXKLUZÍVNE ponúka Petra IMRICHOVÁ z realitnej kancelárie REALIFY. Na prenájom moderný 2 izbový byt o výmere 52 m2 + terasa o výmere 15 m2 s možnosťou prenájmu parkovacieho miesta priamo v nadzemnej garáži, na rovnakej úrovni ako sa nachádza byt.

POPIS


Moderne zariadený 2izb. byt má výmeru 52 m2 + veľká terasa 15 m2 nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží, sekcia 5. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do bytu do vstupnej haly so vstavanými skriňami, odkiaľ sa napravo vchádza do kumbálu, priestrannej kúpeľne s WC vybavenej vaňou, policami a práčkou. Následne zo vstupnej haly prechádzame do spálne s manželskou posteľou, vstavanými skriňami a výstupom na terasu. Naľavo z chodby sa vstupuje do obývacej izby s výstupom na terasu, vybavenej rohovým gaučom a moderným konferenčným stolíkom. Naľavo sa nachádza kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, umývačkou riadu a jedálenská časť vybavená stolom so 4 stoličkami. Moderne pôsobiaci byt disponuje kvalitným nábytkom vyrobeným na mieru, vstavanými spotrebičmi v kuchynskej linke a je plne zariadený. Veľkou výhodou je navyše priestranná terasa so vstupmi z oboch izieb a dostatok úložných priestorov.

CENA


Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 770 €/mesačne vrátane energií a optického internetu. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 1.500€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis.

Je možné si prenajať aj parkovacie miesto v nadzemnej garáži, priamo na úrovni bytu za 50€/mesačne.

K dispozícií voľný ihneď.


Kontakt:

REALIFY- Realitná kancelária
Mgr. Petra IMRICHOVÁ, MBA
certifikovaný realitný maklér NARKS
mobil: 0911 993 822