NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ veľký RODINNÝ DOM vo Veľ | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ veľký RODINNÝ DOM vo Veľkej Lodine

 
Krajina:
Slovensko
Región:
Košický
Okres:
Košice-okolie
Mesto:
Veľká Lodina
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
zariadený
Strecha:
po rekonštrukcii
Materiál:
tehla
Novostavba:
nie
Internet:
optika
Terén:
rovina
Prístupová cesta:
asfaltová cesta
Káblová televízia:
áno
Kúpeľňa:
áno
Kúrenie:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
áno
Technická miestnosť:
áno
Komunálne služby:
áno
Predná záhrada:
áno
Garáž:
áno - 1 auto
Parkovanie:
áno
Likvidácia odpadu:
áno - separovaný
Voda:
verejný vodovod
Elektrický prúd:
230/400V
Plyn:
nie
Kanalizácia:
žumpa
Krb:
áno
 
PETRA IMRICHOVÁ z realitnej kancelárie REALIFY vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ veľký RODINNÝ DOM vo Veľkej Lodine, s veľkou záhradou s prekrásnymi výhľadmi, celkovo 1492m2. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí vyznávajú udržateľný životný štýl, radi trávia svoj čas v prírode, je to raj rybárov, hubárov, turistov, vodákov, cyklistov atď. DOM sa nachádza v centre Veľkej Lodiny, v zastavanej časti obce, s dobrou dostupnosťou do centra Košíc. Obrovskou výhodou je možnosť ihneď sa nasťahovať, užívať si nádhernú okolitú prírodu a vymoženosti aktívneho trávenia voľného času.

VIDEO K NEHNUTEĽNOSTI si viete pozrieť skopírovaním tohto linku: https://youtu.be/dskIDftzeM4?si=LdmLS85ySeJkEv_D

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Rodinný dom bol stavaný pre dvojgeneračné bývanie so zabudovanou garážou s výklopnou bránou, do ktorej sa dá dostať zo spoločného dvora. Dom je kompletne podpivničený a má aj ďalšie menšie, hospodárske stavby na pozemku. Prešiel rekonštrukciou a zateplením, spodnú časť domu tvorí kameň a vrchná časť je postavená zo zateplených tehál, strecha je sedlová, plechová Rova. Energetickou výhodou tejto stavby je, že dom funguje na tepelné čerpadlo vzduch-voda Viesmann, čo v dnešnej dobe poskytuje väčšiu flexibilitu a možnosť úspory na energiách. Orientácia domu je na juhozápad.
DISPOZÍCIA: Dom má zastavanú plochu cca.260m2 a ponúka oddelenú časť prízemia, kde sa vstupuje do chodby a ďalších izieb. Z chodby sa prechádza plynulo do kuchyne a z nej do obývacej izby s krbovými kachľami. Chodba ďalej ponúka aj schodisko na prvé poschodie a vstup do spálne a kúpeľne.
Súčasné podkrovie poskytuje zaujímavý priestor na dvojgeneračné bývanie s veľkou halou, ktorá slúži ako obývacia izba, príjemnou loggiou, kuchynským kútom a spálňou orientovanou do záhrady s nádhernými okolitými výhľadmi. Zo spálne sa dostaneme na rozľahlú terasu, z ktorej sa po schodíkoch dá dostať priamo do záhrady. Celková dispozícia ponúka až 5 plnohodnotných izieb, 2 kúpeľne, samostatnú toaletu a 2 kuchyne. V dome sú prevažne plávajúce podlahy, dlažba a betón.
Rodinný dom je napojený prípojkou na elektrickú energiu, na obecný vodovod, má žumpu a plynovú bombu na šporák. Vykurovanie je riešené spomínaným tepelným čerpadlom a samostatnými krbovými kachľami v každej izbe. Na pozemku sa nachádzajú aj spomínané menšie stavby, ktoré môžu slúžiť ako dielňa, výrobňa a podobne. Bonusom je aj pivnica, ktorá budúcim majiteľom poslúži celoročným uskladnením potravín. Dom má dostatok miesta a potenciál na celoročné bývanie. Výhodou je pripojenie na internet.
Záhrada je krásne udržiavaná, pestovaná, má dostatok slnka, ovocné stromy a hriadky na pestovanie sezónnej zeleniny. Poskytuje súkromie, zázemie a dostatočné miesto na budúci skleník, bazén, či iné zámery. Exteriér je možné si taktiež dotvoriť podľa vlastných predstáv, nakoľko je tam aj veľmi pekná pôvodná stodola a záhradné sedenia.
OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: do mesta sa dostanete za 25min autom, v obci je obecný úrad, pošta, potraviny, kostol. Ideálne miesto pre rybárov, hubárov, turistov, vodákov a cyklistov.
CENA tohto rodinného domu je v RK.

Tento rodinný dom, v nádhernej prírodnej lokalite s veľkým pozemkom hľadá svojho majiteľa, ktorý ocení okolitú prírodu, atmosféru miesta a potenciál, ktorý toto miesto ponúka. Ak vás ponuka oslovila, ozvite sa mi a dohodneme si spoločne obhliadku!

KONTAKT:
Mgr. Petra IMRICHOVÁ, certifikovaný realitný maklér NARKS
R E A L I F Y
mobil: 0911993822
petra.imrichova@realify.sk
INSTAGRAM: petra_realitymaklerka
FB: Imrichova Petra realitymaklerka
LINKEDIN: petraimrichova
YOUTUBE: Imrichova Petra Realitymaklerka