PREDANÝ pekný zrekonštruovaný 3 izb.byt pražsk.typ | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÝ pekný zrekonštruovaný 3 izb.byt pražsk.typu, KE

 
Krajina:
Slovensko
Región:
Košický
Okres:
Košice - Staré Mesto
Mesto:
Košice - mestská časť Staré Mesto
Ulica:
Jakobyho
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
zariadený
Materiál:
neuvedené
Novostavba:
nie
Poschodie:
neuvedené
Internet:
optika
Orientácia:
juhozápadná
Káblová televízia:
áno
Kúpeľňa:
vaňa
Kúrenie:
spoločné
Loggia:
áno
Technická miestnosť:
áno
Výťah:
áno
Likvidácia odpadu:
áno - separovaný
Cena nehnuteľnosti:
183000.00 €
 
PETRA z realitnej kancelárie REALIFY vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný, zrekonštruovaný 3 izb. byt pražského typu– 71 m2, vo vyhľadávanej lokalite- Košice-
Staré Mesto, Jakobyho ulica. Ideálne bývanie pre tých, čo chcú ihneď bývať a nezaťažovať sa rekonštrukciou, nakoľko sa predáva kompletne zariadený.

Prezentáciu bytu spustíte skopírovaním tohto VIDEOLINKU: https://youtu.be/gMq4CDQJNF8

BYT: Byt je kompletne zrekonštruovaný s pozmenenou dennou dispozíciou, kde sa pekne otvoril priestor a prepojila sa obývacia izba s veľkým pohodlným gaučom s modernou kuchyňou do tvaru U. Vznikol tak ideálny priestor na spoločné trávenie voľného času všetkých členov rodiny. Pozdĺž obývačky a kuchyne sa tiahne pohodlná loggia (6m2), ktorá poskytuje dostatok denného svetla. Ďalej sa v byte nachádza priestranná kúpeľňa s vaňou, väčším umývadlom so šuflíkmi a zrkadlom. Kúpeľňa je kompletne obložená kúpeľňovým obkladom, pribudlo tu dostatočne množstvo úložného priestoru, vstavané skrinky na mieru a miesto na práčku. Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatná toaleta Geberit a ďalšia väčšia vstavaná skriňa po celej dĺžke. V byte sa nachádzajú ďalšie dve izby, z ktorých jedna slúži momentálne ako spálňa a druhá ako pracovňa, prípadne detská izba.
Byt je zabezpečený kvalitnými bezpečnostnými dverami, v chodbe je položená kombinácia plávajúcej podlahy a dlažby a ďalšie vstavané skrine a skrinky. Zo vstupnej chodby sa dá vstupovať do všetkých izieb, do kúpeľne a do samostatnej toalety. V celom byte je naozaj dostatok úložného priestoru, vstavané skrine, skrinky a police sú vyrábané na mieru.
V byte prebehla posledná rekonštrukcia v r.2020, vrátane elektroinštalácie, všetkých svietidiel, podláh, interiérových dverí s obložkami, bezpečnostných vchodových dverí. Navyše bola menená a zrekonštruovaná aj dispozícia kúpeľne a toalety. Na byte sú vymenené plastové okná vo všetkých izbách a na loggii. Ďalším bonusom je ideálna, priestranná, moderná biela kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, LED osvetlením a samostatným pohodlným stolovaním.
V byte sa nachádza aj pripojenie do optickej siete. K bytu prislúcha aj pivničná kobka ( 2m2) a špajza na chodbe oproti bytu (1m2).
Byt je vo vynikajúcej kondícií, predáva sa kompletne zariadený, je vhodný na okamžité bývanie, rovnako tak je vhodný aj pre vaše investičné zámery vzhľadom k ideálnej lokalite Starého mesta.

BYTOVÝ DOM: udržiavaná predzáhradka, zrekonštruovaný bytový dom, zateplenie fasády a loggie

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: výborná občianska vybavenosť, 5 minút peši do centra mesta, v tesnej blízkosti novostavba Albelli, množstvo prevádzok, reštaurácií, Mlynský náhon, Jumbo centrum, v pešej vzdialenosti sa nachádza vyhľadávaný rekreačný areál Anička atď.

CENA a PLATBA: 183 000,- EUR vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie), podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis.

Ak uvažujete nad kúpou výhodnej nehnuteľnosti a táto ponuka vás zaujala, dohodnime si spoločne obhliadku!

KONTAKT:
Mgr. Petra IMRICHOVÁ, MBA
certifikovaný realitný maklér NARKS
REALIFY - realitná kancelária
mobil: 0911 993 822

INSTAGRAM: petra_realitymaklerka
FB: Imrichova Petra realitymaklerka
LINKEDIN: petraimrichova
YOUTUBE: Imrichova Petra Realitymaklerka