PREDANÉ ***ZNÍŽENÁ CENA***NA PREDAJ 3IZB PRAŽSKÝ B | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÉ ***ZNÍŽENÁ CENA***NA PREDAJ 3IZB PRAŽSKÝ BYT

 
Krajina:
Slovensko
Región:
Košický
Okres:
Košice - Staré Mesto
Mesto:
Ulica:
Jakobyho
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Materiál:
panel
Novostavba:
nie
Poschodie:
neuvedené
Internet:
optika
Orientácia:
juhovýchodná
Káblová televízia:
áno
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Kúrenie:
spoločné
Loggia:
áno
Technická miestnosť:
áno
Garáž:
nie
Parkovanie:
verejné
Výťah:
áno
Likvidácia odpadu:
áno - separovaný
Plyn:
áno
Cena nehnuteľnosti:
179900.00 €
 
[b][/b] ******ZNÍŽENÁ CENA*******
PETRA Imrichová- realitná maklérka vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj príjemný, 3 izbový byt pražského typu s pôvodnou dispozíciou a čiastočnou rekonštrukciou – 71 m2, vo vyhľadávanej lokalite- Košice-Staré Mesto, Jakobyho ulica.

BYT: Byt má pôvodnú dispozíciu pozostávajúcu zo samostatnej obývačky, ďalších dvoch izieb, kuchyne, priechodnej kúpeľne s rohovou vaňou a oddelenej toalety. Zo vstupnej chodby sa dá vstupovať do všetkých troch izieb, taktiež do kúpeľne, ktorá je priechodná smerom do kuchyne. V chodbe si vie nový majiteľ umiestniť veľkú, vstavanú, šatníkovú skriňu, prípadne vešiakovú stenu.
Prekvapí vás aj extra priestor v srdci bytu, ktorý momentálne slúži ako hobby kútik. V budúcnosti môže slúžiť ako samostatný šatník, odkladací priestor, prípadne dielnička. V izbách sú celoplošné koberce a byt je kompletne zariadený. Po dohode je možné ho novému majiteľovi prenechať aj spolu so zariadením. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia, boli vymenené plastové okná vo všetkých izbách a na loggii, bezpečnostné vchodové aj interiérové dvere, prerobené kúpeľňové jadro a celá kuchyňa. Bonusom je aj zrekonštruovaná a zateplená moderná loggia (6m2), s výsuvnou markízou a novou dlažbou. K bytu prislúcha aj pivničná kobka ( 2m2) a špajza na chodbe oproti bytu (1m2). V byte sa nachádza aj pripojenie do optickej siete.

Byt je vo veľmi dobrej kondícií, udržiavaný, v čiastočne prerobenom stave, vhodný na okamžité bývanie, ale aj na prípadnú rekonštrukciu so zmenou dispozície podľa vašich predstáv, nakoľko žiadna z jeho vnútorných priečok nie je nosná, rovnako tak je byt vhodný aj pre vaše investičné zámery na prenájom.

BYTOVÝ DOM: veľmi vkusná, udržiavaná predzáhradka, kompletne zrekonštruovaný bytový dom, zateplenie fasády a rekonštrukcia spoločných priestorov bytového domu, nové schránky, elektroinštalácia, svetelné senzory, elektrický vrátnik, čistý a bezpečný vchod, bezproblémoví susedia.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: výborná občianska vybavenosť, 5 minút peši do centra mesta, v tesnej blízkosti novostavba Albelli, množstvo prevádzok, reštaurácií, Mlynský náhon, Jumbo centrum, v pešej vzdialenosti sa nachádza vyhľadávaný rekreačný areál Anička atď.

CENA a PLATBA: 179 900,- EUR vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis.

KONTAKT:
Mgr. Petra IMRICHOVÁ, certifikovaný realitný maklér NARKS®
www.predajspetrou.sk
mobil: 0911 993 822
INSTAGRAM: petra_realitymaklerka
FB: Imrichova Petra realitymaklerka
LINKEDIN: petraimrichova
YOUTUBE: Imrichova Petra Realitymaklerka