PREDANÁ kompletne zrekonštruovaná, moderne zariade | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÁ kompletne zrekonštruovaná, moderne zariadená garsónka

 
Poschodie
1
Úžitková plocha
23
Stav
po rekonštrukcii
Kúpeľňa
sprchový kút
Vlastníctvo
osobné
Parkovanie
vonkajšie
Odvoz odpadu
separovaný
Vykurovanie
spoločné
Zateplený objekt
áno
Inžinierske siete
áno
Postavené z
panel
 
PETRA vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú, moderne zariadenú garsónku na Dargovských hrdinov, na ulici Zupkova. Táto garsónka má výmeru 23 m2, priestrannú loggiu a pivnicu 2 m2. Pred pár mesiacmi tu prebehla kompletná rekonštrukcia priestoru a predáva sa s komplet novým zariadením, preto novému majiteľovi/majiteľke stačí iba doniesť si osobné veci a môže ihneď pohodlne bývať, bez starostí a ďalších investícií.

VIDEO LINK s prezentáciou bytu si skopírujte do prehliadača: https://youtu.be/8ihs4_9vk7Y

BYT: Byt, garsónka bola kompletne zrekonštruovaná, s detailmi na mieru a nachádza sa na 1. poschodí bytového domu, pod bytom sú spoločné priestory. V byte prebehla rozsiahla rekonštrukcia, ktorá zahŕňala výmenu elektroinštalácie, vrátane zásuviek a vypínačov, vodovodných potrubí, omietok atď. Byt je zabezpečený novými bezpečnostnými dverami, taktiež má nové interiérové dvere a vymenené balkónové okná a žalúzie. Podlaha v byte je vinylová s podlahovými lištami tón v tóne, v chodbe je talianska dlažba.

Kúpeľňa dostala moderný výraz pekným minimalistickým, talianskym obkladom, pripravený je samostatný prívod na vodu a odpad na práčku. Nachádza sa tu Geberit WC a priestranný walk-in sprchovací kút RAVAK s čiernym akcentom a vstavaným sprchovým žľabom, moderné umývadlo a zrkadlo.

V celom priestore je premyslená dispozícia obývacej časti a kuchynskej linky s novými, nepoužívanými spotrebičmi ako sú zabudovaná chladnička, elektrická rúra, varná sklo keramická doska a digestor s osvetlením. Interiér nasvecujú bodové a stropné svietidlá, aby pekne podčiarkovali a zároveň vytvárali príjemnú atmosféru.

Veľkou výhodou sú aj zrekonštruované spoločné priestory a bytový dom. Je potrebné spomenúť aj výbornú občiansku vybavenosť, dopravné spojenia, poštu, polikliniku, obchodné centrá atď.

Byt je vo vynikajúcej kondícií, kompletne prerobený, predáva sa komplet zariadený, ešte neobývaný, vhodný na bývanie, ale aj pre vaše investičné zámery, na ďalší krátkodobý, alebo dlhodobý prenájom vďaka jeho skvelým parametrom a nízkym nákladom.

CENA: dohodou vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis.