PREDANÝ 3 izb. tehlový štýlový, kompletne zrekonšt | Predaj s Petrou
Neváhajte ma kontaktovať
+421 911 993 822

PREDANÝ 3 izb. tehlový štýlový, kompletne zrekonštruovaný byt

 
Poschodie
3
Úžitková plocha
81
Stav
po rekonštrukcii
Kúpeľňa
vaňa
Počet izieb
3
Vlastníctvo
osobné
Internet
optika
Káblová televízia
áno
Počet poschodí
3
Odvoz odpadu
separovaný
Zariadenie
áno
Plyn
áno
Zateplený objekt
áno
Inžinierske siete
áno
Postavené z
tehla
Cena nehnuteľnosti:
204990
 
PETRA vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný byt na Juhu, na ulici Pri Nemocnici. Tento 3-izbový TEHLOVÝ byt – 81,32 m2 s balkónom, priamo v tichom átriu s parkom, množstvom zelene, v bezprostrednej blízkosti vilovej štvrti a Univerzitnej Nemocnice L. Pasteura, stačí iba kúpiť a môžete ihneď pohodlne bývať, bez starostí a ďalších investícií.

VIDEO LINK s prezentáciou bytu si skopírujte do prehliadača: https://youtu.be/A4ZWzh5DvwU

BYT: Byt, 3izb. bol kompletne zrekonštruovaný, s detailmi na mieru a nachádza sa na 2. poschodí tehlového bytového domu, pod bytom sú ďalšie 2 byty. Výhodou je dostatok súkromia a iba 6 majiteľov bytov, v bytovom dome. Navyše ďalšou nespornou výhodou bytu sú aj jeho dve pivnice- 10 m2, ktoré určite oceníte, pokiaľ potrebujete viac úložných priestorov.

Vo vstupnej chodbe bytu, za bezpečnostnými dverami sa nachádza vstavaná skriňa s dostatočným úložným priestorom pre vaše veci. Z nej sa dostaneme doľava do kúpeľne, kde sa nachádza rohová vaňa, WC, umývadlo, práčka a praktický, vlastný elektrický kotol s ohrevom teplej vody. Výhodou sú aj dve okná v kúpeľni, ktoré zväčša v podobných bytoch chýbajú.

Zo vstupnej chodby, smerom doprava, v jeho troch izbách, s ideálnou orientáciou na juh, sa dostaneme do srdca bytu, kde sa odohráva najpodstatnejšia časť dňa. Nájdeme tu krásnu obývaciu izbu, s balkónom a výhľadmi na zeleň. Súčasťou obývačky je na mieru vyrobená fľaškovo-zelená sedacia súprava, designové kreslá, konferenčný stôl, knižnica, TV zostava a komoda. Dominantou tohto príjemného priestoru je aj biokrb, ktorý dotvára relaxačnú atmosféru a pohodu.

Z obývacej izby sa vieme dostať do oboch izieb, ktoré sú umiestnené oproti sebe. Vľavo je veľkorysá, romanticky ladená spálňa so vstavanými skriňami, manželskou posteľou a s nočnými stolíkmi. Vpravo z obývačky vchádzame do detskej izby s pracovným kútom, so šatníkovou skriňou a detskou posteľou.

Ďalšou efektnou časťou tohto bytu je priestranná, elegantná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi a unikátnym kuchynským ostrovom. Súčasťou tohto štedrého priestoru je aj jedálenský kút so stolom a stoličkami.

Pôsobivým doplnkom bytu je už spomínaný biokrb, ale aj ďalšia možnosť napojenia štýlovej piecky, prípadne krbu na existujúci komín, ktorým si v zime viete spríjemniť a dotvoriť už aj tak veľmi príjemnú atmosféru bytu.

Na byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia v roku 2016. Boli menené kompletné rozvody, plastové okná, dlažba, renovované krásne bukové parkety a vstavané skrine.

Byt je vo vynikajúcej kondícií, kompletne prerobený, vhodný na bývanie, ale aj pre vaše investičné zámery, na ďalší prenájom vďaka jeho skvelým parametrom.

Obrovskou výhodou tohto bytu je jeho ideálna lokácia a možnosť vstupu do zeleného, spoločného dvora, kde sa nachádza relax zóna so stromami, lavičkami prepojená s ihriskami: basketbalové ihrisko, detské ihrisko, work-out ihrisko. Ďalším benefitom tejto lokality je bezproblémové parkovanie, ktoré navyše nie je zahrnuté ani v parkovacích zónach.

BYTOVÝ DOM: kompletná rekonštrukcia bytového domu prebehla v rokoch 2016-17, nová strecha, zrekonštruované spoločné priestory, vchod s elektrickou bránou a zvončekmi, zateplená fasáda, nové rozvody elektroinštalácií, plynu a stúpačiek. Dostatočné súkromie a priestor sú zabezpečené spomínanými 6 bytmi vo vchode a dvoma pivnicami prislúchajúcimi k bytu ( jedna väčšia miestnosť s oknom- 8 m2, druhá pivničná kobka 2m2).

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: kompletná občianska vybavenosť, v tesnej blízkosti Univerzitná nemocnica L. Pasteura, Kulturpark, množstvo reštaurácií, obchodov, kaviarni, škôl, polikliniky, dostupnosť mestskej hromadnej dopravy. Všetky vybavenosti máte v skvelej pešej dostupnosti.

CENA: 204 990 € vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie rezervačných a následne kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, kompletné právne poradenstvo a servis